ISUZU ELF EC5 рефрижератор 4x2 127hp
| Состояние | Новый |
|---|---|
| Марка | ISUZU |
| Тип привода | 4x2 |
| Тип топлива | Дизель |
| Мощность | 127 HP |
| Экологический стандарт | Euro 6 |
| Марка двигателя | ISUZU |
| Объем двигателя | 2.499 L |
| Трансмиссия | Механическая |
Характеристики и особенности
| Основная информация | |
|---|---|
| Серия | Привод |
| 4x2 | Модель |
| JMT5049XLCXGA26A | Колесная база |
| 3360mm | |
| Снаряженная масса | 3200kg |
| Габариты | 5995x2272x3305mm |
| Максимальная скорость | 100km/h |
| Двигатель | |
| Модель | Jiangxi ISUZU JE493ZLQ6K |
| Мощность двигателя | 127hp |
| Рабочий объем | 2.499L |
| Тип топлива | Дизель |
| Максимальная выходная мощность | 93kW |
| Экологический стандарт | Euro 6 |
| Трансмиссия | |
| Модель | 5-ступенчатая коробка передач |
| Способ переключения передач | Механическая |
| Передачи | 5 передних и 1 задняя |
| Ось | |
| Нагрузка на переднюю ось | 1840kg |
| Задняя ось | 2655kg x2 |
| Передаточное число | 4.11 |
| Грузовой отсек | |
| Тип груза | Рефрижератор |
| Размеры грузового отсека | 4.02x2.1x2.1m |
| Прочие характеристики | |
| Рессоры | 7/5+6 |
| Модель шин | 7.00R16LT 8PR |
Часто задаваемыеQuestions
Thank you for your interest in used trucks from China. You can contact us via email or WhatsApp, please feel free to submit your inquiry in the form above, and we will respond to you as soon as possible.
1. Will there be a quality inspection conducted on the vehicle before shipping?
We will provide customers with high-definition videos before shipment, and complete all quality inspections of the vehicle before delivery. Additionally, we will provide you with a factory inspection certificate and relevant inspection and testing certificates upon delivery.
2. Does the price you quoted including shiping?
It is up to the terms of payment you prefer. Both CIP & CIF include the shipment fee.
3. Will you purchase commercial insurance for vehicles during shipping?
Yes, whether within China or abroad, we will purchase insurance for vehicles during shipping.
4. What information is included in the contract?
Once you confirm the vehicle and price, we can proceed to sign the contract. We will prepare an international trade contract and a proforma invoice (PI) for you.
The contract will include product information, payment methods, receiving bank details, delivery time and so on.
As per the agreement in the contract, you will be required to pay a deposit within the specified timeframe.
5. What are your payment terms?
T/T, L/C. We prefer T/T 30% as the deposit, and USD and EUR are acceptable.
Before the goods are officially shipped from China Customs, we need you to pay the remaining 70% of the payment.
6. How long can I get my order finished?
Typically around 30 days, but specifics may vary according to the contract.
7. Can I replace the tires with brand new ones?
Of course, if you agree to pay, we can replace the tires with brand new ones.






