Foton Xiangling V3 122hp Микро-грузовик с кузовом
| Состояние | Новый |
|---|---|
| Бренд | Foton |
| Тип привода | Тип топлива |
| Бензин | Мощность |
| 122 HP | Экологический стандарт |
| Евро-6 | Марка двигателя |
| Dongan | Объем двигателя |
| 1.6 L | Коробка передач |
| Механическая | Написать в WhatsApp |
Основная информация
| Серия | |
|---|---|
| Привод | 4x2 |
| Модель | BJ5030XXY5JV7-32 |
| Колёсная база | |
| 3600 мм | |
| Снаряженная масса | 1830 кг |
| Полная масса | 3455 кг |
| Габариты | 5995x1905x2620 мм |
| Максимальная скорость | 110 км/ч |
| Двигатель | |
| Модель | Dongan DAM16KL |
| Мощность | 122 л.с. |
| Рабочий объем | 1.6 л |
| Тип топлива | Бензин |
| Максимальная выходная мощность | 90 кВт |
| Максимальный крутящий момент | 158 Н·м |
| Экологический стандарт | Евро 6 |
| Коробка передач | |
| Модель | Dongan DAT18R |
| Способ переключения передач | Механическая |
| Передачи | 5 передних и 2 задних передачи |
| Шасси | |
| Допустимая нагрузка на переднюю ось | 965 кг |
| Допустимая нагрузка на заднюю ось | 2490 кг x2 |
| Передаточное отношение | 5.375 |
| Грузовой отсек | |
| Тип грузового отсека | Фургон |
| Размеры грузового отсека | 3.7x1.76x1.7 м |
| Прочие характеристики | |
| Рессоры | 5/5+2 |
| Модель шин | 185R14LT 8PR |
Frequently AskedQuestions
Thank you for your interest in used trucks from China. You can contact us via email or WhatsApp, please feel free to submit your inquiry in the form above, and we will respond to you as soon as possible.
1. Will there be a quality inspection conducted on the vehicle before shipping?
We will provide customers with high-definition videos before shipment, and complete all quality inspections of the vehicle before delivery. Additionally, we will provide you with a factory inspection certificate and relevant inspection and testing certificates upon delivery.
2. Does the price you quoted including shiping?
It is up to the terms of payment you prefer. Both CIP & CIF include the shipment fee.
3. Will you purchase commercial insurance for vehicles during shipping?
Yes, whether within China or abroad, we will purchase insurance for vehicles during shipping.
4. What information is included in the contract?
Once you confirm the vehicle and price, we can proceed to sign the contract. We will prepare an international trade contract and a proforma invoice (PI) for you.
The contract will include product information, payment methods, receiving bank details, delivery time and so on.
As per the agreement in the contract, you will be required to pay a deposit within the specified timeframe.
5. What are your payment terms?
T/T, L/C. We prefer T/T 30% as the deposit, and USD and EUR are acceptable.
Before the goods are officially shipped from China Customs, we need you to pay the remaining 70% of the payment.
6. How long can I get my order finished?
Typically around 30 days, but specifics may vary according to the contract.
7. Can I replace the tires with brand new ones?
Of course, if you agree to pay, we can replace the tires with brand new ones.






